Residence 55 plus je umístěna do malebné obce Žihle

11 km od nově budované rychlostní silnice R6 Praha - K.Vary. 

Žihle je obec v Plzeňském kraji s celkovým počtem obyvatel 1411 (údaj z roku 2013). V okolí obce se nachází překrásná příroda s mnoha turistickými cíly a kulturními památkami.

Žihle má velmi dobrou vybavenost a dopravní obslužnost. Přímo v obci se nachází, pošta, školka, škola, praktický lékař, gynekolog, zubař, nákupní centrum, restaurace, obecní knihovna, kulturní středisko, vlakové a autobusové nádraží. Nedaleko Žihle se nachází devítijamkové golfové hřiště či fantasy golf.

V blízkém okolí se nachází mnoho zajímavých kulturních a historických památek. Mezi nejvýznamnější patří zámek Manětín, zámek Chyše s malým pivovarem, klášter Plasy, nejmenší městečko Evropy Rabštejn nad Střelou a mnoho dalších, které stojí za to navštívit.

Velkou devizou Žihle je překrásná okolní příroda. Přírodní vodní plochy, přírodní kamenné útvary a lesy, které jsou ideální pro krátké i delší procházky. Žihelsko je také jednou z lokalit s velmi čistým ovzduším.

Žihle je velmi dobrým výchozím bodem pro návštěvu turisticky velmi zajímavých větších měst. Dojezdové vzdálenosti - Mariánské Lázně 68 km, Karlovy Vary 56 km, Plzeň 42 km, Žatec 42 km, Praha 90 km.

Žihle je ideálním místem pro příjemné, bezpečné a komfortní bydlení.

Mapa Residence 55 plus

 

Mapa Žihle google: http://goo.gl/maps/QSOZb
Žihle: http://www.obec-zihle.cz/


 


Facebook Twitter LinkedIn Google+ Addthis

Kontakt

Residence 55 plus
331 65 Žihle, Česká republika
+420 774 547 989